-15% na każdy plakat | Darmowa wysyłka już od 120 zł

Rabat naliczany automatycznie w koszyku

Q&A

Wasze pytania - nasze odpowiedzi

Himaps to personalizowane plakaty, które zamawiasz lub tworzysz samodzielnie przy pomocy naszych edytorów. Himaps to również mała firma rodzinna. Tworzymy, produkujemy, drukujemy i pakujemy dla Ciebie dekoracyjne mapy i patenty. A wszystko to odbywa się we Wrocławiu.

Tak. Napisz do nas na info@himaps.eu

Tak, jesteśmy w stanie stworzyć mapę o dowolnym rozmiarze i kolorze. Drukujemy również tapety z personalziowanymi mapami.

Jesteśmy w stanie wysłać nasze plakaty do dowolnego miejsca na ziemi lub w kosmosie –  jeśli dochodzi tam poczta :]

Staramy się realizować zamówienia w 24 godziny. Później wszystko zależy od kuriera. Na bierząco testujemy jakość firm kurierskich i zawsze wybieramy tych, którzy dostarczają szybko i bezpiecznie. Standardowo zamówienie powinno być u Ciebie w przeciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia.

Korzystamy z płatności online PayPal i Przelewy24, gdzie można płacić kartą kredytową lub debetową. Akceptujemy większość walut: polski złoty, euro, dolar amerykański, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona czeska itp.

Nie pobieramy opłat celnych. Możesz dowiedzieć się o opłatach w Urzędzie Celnym w Twoim kraju. W Unii Europejskiej nie są pobierane żadne opłaty celne.

Nie oferujemy opcji zwrotu. Plakaty Himaps to produkty nieprefabrykowane. Są one tworzone zgodnie ze specyfikacjami konsumerystów, za pomocą generatora online. W tym przypadku produkt zaspokaja zindywidualizowane potrzeby. Co oznacza, że plakat drukujemy specjalnie dla Ciebie w limitowanej ilości. Jeśli jednak plakat jest uszkodzony – sprawdź opcję reklamacji w naszym regulaminie.

Nasz uploader plików *.gpx i *.kml ma ustawione ograniczenie wagowe na nowe pliki. Jeżeli Twój plik nie chce się załadować, to znaczy, że zawiera za dużo parametrów, które mogą źle działać w edytorze.

Rozwiązanie:
Dodaj plik na stronie www.traseo.pl, a następnie pobierz go jako nowy plik *.gpx. Taki plik pozbawiony jest zbędnych parametrów i jego waga jest znacznie niższa.

Gdyby jednak nowy plik nie chciał się załadować, wyślij go do nas na info@himaps.eu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.